TOP 10 populárních sraček - 2. díl

12. července 2013 v 21:47 | TT |  Things I Hate
A máme tady druhý díl deseti sraček které jsou v současné době populární, ať už v televizi, rádiích, na internetu, nebo kdekoli jinde. Nezbývá než opět popřát silné žaludky, a příjemné čtení.


10. Letní vedra a související letní móda

Pravda že tohle je vážně čistě věcí vkusu, a nepatří to mezi věci které by člověk mohl ovlivnit, ale i tak je do žebříčku zařadit musím. Odporně horké počasí, které snad překonají už jen nesnesitelní teplomilové, kteří slintají z takovéhoto počasí blahem. Člověk by řekl, že podobná vedra budou alespoň vyvážena krásným pohledem na spíše neoblečené než oblečené krásné slečny, bohužel většinou je opak pravdou. Ve skutečnosti platí pravidlo "Čím ošklivější, tím méně oblečená." Tím se nechci dotknout nikoho, každý nějak vypadáme a já rozhodně patřím k té spodní čtvrtině, nicméně člověk musí mít soudnost. Když se stokilová baculka nacpe do těsného topu ze kterého jí leze pupek, a minišortek ze kterých přetéká obří zadnice, tak něco není v pořádku. Takže každý ať vypadá jak chce, ale také ať se podle toho obléká.

9. Letní slevy na hry

Takové slevy jsou dvousečnou zbraní. Na jednu stranu je sám s oblibou využívám, na druhou stranu si uvědomuji jejich zásadní nebezpečí. Nízké ceny a slevy kolem 60-80% jsou nesmírným lákadlem, a člověk v nich často utratí částky kterých později lituje za hry, které si prakticky vůbec nezahraje. Bohužel se musím přiznat, že do této skupiny lidí se slabou vůli patřím také...

8. Iveta Bartošová

Ano, stálice českého nebe, dáma které je v médiích věnováno dokonce víc prostoru než štěňátkům, koťátků, a vraždám. Dokonce se vyšplhala z 10. místa v minulém žebříčku na aktuální osmé. Celá ta telenovela už je neskutečně trapná, směšná. Měli by ji zavřít do léčebny, a byl by klid.

7. Elektronická "hudba"

Slovo hudba dávám do uvozovek, neboť tento druh za hudbu nepovažuji. Ačkoli takový Hiphop nemám rád, nemám problém uznat že existuje spousta kvalitních hiphopových písniček. Pro elektroniku nemám pochopení z jednoho prostého důvodu. Hudební nástroje, a zpěv, to je něco co se nedá nahradit, vygenerované pazvuky a otřesné dunění se nikdy nevyrovná skutečným udebníkům.

6. Česká vláda a Herr Ožrala Zeman

V současné době se česká politika dostala do fáze, kdy je pro smích absolutně všem. Příčina? Náš demokraticky zvolený prezident, který, když zrovna není ožralý, uráží Islámský svět, nebo ohýbá ústavu ve svůj vlastní prospěch. Komunistické kořeny hradního ochmelky se nezapřou, dámy a pánové, blíží se totalita.

5. Útoky na policisty při demonstracích

Přiznám se že naprosto chápu rozčilení lidí a demonstrace proti romské menšině, těch slušných je strašně málo a nejsou vidět, protože se za své "kolegy" většinou stydí. Zároveň je mi líto zasahujících policejních složek, protože velká část z policistů by nejraději stála na straně těch, proti kterým musí zasahovat. Co je ale nejhorší jsou demonstrující hlupáci, kteří na policisty kteří dělají svou práci útočí lahvemi, kameny, a vším co mají po ruce. Vážení, jaký to má smysl? Je to stejné jako seřvat člověka který vám po telefonu nabízí mobilní tarif. Ten také pouze dělá svou práci, a není jeho vina že vám volá. Pokud by někdo potřeboval přes držku, jsou to politici neschopní vypořádat se s rasistickým útlakem většiny v této zemi nepracující menšinou, která se přiživuje na jiných, dělá bordel ve městech, ničí co jim přijde pod ruku a napadá verbálně i fyzicky každého kdo se na ně byť jen křivě podívá.

4. Yaoi

Ano, stále více populární mezi animefilkami, odporné kreslené obrázky s pornografickou tématikou, zaměřující se převážně na jejich "lásky" ze seriálů. Nevím jestli je odporná samotná podstata spojování heterosexuálních "hrdinů" do perverzních homosexuálních párů/trojic/čtveřic/jakýchkoli větších skupin, nebo fanatická posedlost některých pubertálních dívek. A co je nejhorší, velká část těchto materiálů je tvořena tak, aby byla dostupná bez věkového omezení, a tak jsou nejčastější cílovou skupinou hloupé puberťačky mezi 12 a 16 lety.

3. Rozvržení vysílacích časů

Je pravda že tahle věc mě osobně příliš netrápí, na TV prakticky nekoukám, ale je to něco co dlouhodobě vytáčí prakticky všechny. V odpoledních časech, kdy člověk nemá tolik času, dávají relativně dobré a zajímavé pořady, filmy, seriály, zatímco v hlavním vysílacím čase většinou běží ty největší srance, samozřejmě prošpikované tak odporným množstvím reklam že má člověk chuť tu televizi vyhodit z okna. Pravda je, že televize vědí jak vydělat.

2. Vyvolení

Ano. Spolu se svým bratříčkem Velkým Bratrem největší kokotina která kdy byla v České republice vysílána se vrací. Nechápu který chorý mozek tohle přitáhl zpátky, ale jakýkoli tělesný trest by byl málo. Připravte se na teror televizní diváci, blíží se desítky nejnesmyslnějšího vysílání v historii televize.

1. Sportovní přenosy TV Nova

Ano, nejhorší zlo jaké mohlo nastat je TV Nova přebírající sportovní přenosy České televizi. Především absolutně neschopní komentátoři dělají z "Nováckých" přenosů absolutní sračku, která je vynesla až na první místo žebříčku. Tady je jasné že nikomu nezáleží na diváku, ale jen na penězích. Česká televize má troufám si říci suverénně nejlepší sportovní redakci minimálně v bývalých socialistických zemích, a kdyby měli na Nově byť jen trochu soudnosti a chuti udělat něco pro diváka, nechají České televizy veškeré důležité přenosy. Bohužel, peníze jsou všechno...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama